wtorek, 27 sierpnia 2013

Wywiad VII : Założycielki Twisted Polska

WYWIAD NR 7
Marta i Julka z Twisted Polska


Te dwie dziewczyny, to maturzystki, które zakochane w amerykańskim serialu Twisted postanowiły założyć, pierwszego, polskiego fanpage'a o tej tematyce. Zobaczcie co mówią o tym serialu.


- Która z Was wpadła na pomysł założenia fanpage'a?

Juls : Marta!

- A jak zwerbowałyście kolejne osoby? Jest już Was tam trochę więcej

Marta : Na początku zorganizowałyśmy konkurs na tło naszego fanpage'a. Osoba, która stworzyła najlepsze tło miała zostać adminem na okres próbny. Później dziewczyny zaczęły same do nas pisać, a pomoc nam przydała się, bo rośniemy ciągle w siłę.

Juls: Kolejne osoby? Myśle, że to przyszło samo. W pewnym momencie Marta wpadła na pomysł konkursu. Aby zrobić tło na fanpagea i zgłosiło się pare osób, ponieważ wygraną był staż na admina na stronce. Tak jak pisze Marta, później niektóre osoby zaczęły pisać do nas same.

- Jaki musi być największy atut osoby, która chce do Was dołączyć?

Juls: Przede wszystkim zaangażowanie i lojalność.

Marta : Na razie chyba nie mamy wytycznych, nie widzę ich jeszcze. Każda z nas wprowadza coś nowego do naszej strony. Same zaczynamy, zupełnie nowy serial, mało znany szczególnie w Polsce.. ale dziewczyny mają wiele świetnych pomysłów i to mnie cieszy. Jak Julka pisze zaangażowanie przede wszystkim.

- Jak czujecie się z myślą , że to właśnie Wy założyłyście pierwszego fanpage'a o Twisted? Że dzięki Wam ludzie poznają ten serial, zakochują się w nim?

Juls : Myśle, że to pytanie skierowane jest bardziej do Marty. Ona tam rządzi i ona to wszystko wymyśliła.

Marta : Duma mnie rozpiera, nie wiem jak Julkę I mam nadzieję, że tak zostanie Twisted Polska, pierwszy, najlepszy, ale matura nas czeka już naprawdę niedługo. Mam nadzieję, że mamy na kogo liczyć.

- Co macie do zaproponowania fanom strony? Czego mogą się spodziewać? Jakieś konkursy? Gry? Większość stron poświęconym serialom robi jakieś wykreślanki, wybory...

Juls: Ostatnie miesiące był ciężkie dla nas obu i myśle, że potrzebwałyśmy wakacji i odpoczynku. Teraz postaramy się zapewnić więcej atrkacji, może jakieś nagrody rzeczowe, zabawy.

Marta : Konkurs jeden już był, ale myślę, że pojawi się ich coraz więcej. Aktualnie robimy właśnie ''podchody'' do zabaw tego typu. Na stronie tworzymy team'y z serialu, a potem gdy uzbieramy wierne grono fanów Twisted zaczniemy bawić się w proponowane zabawy przez nich samych. Nie chcę niczego im narzucać, jak na niektórych stronach. Jedna z adminek wprowadziła teorie fanów z całego świata na temat i choć została udostępniona dopiero pierwsza to już te pomysł cieszy się powodzeniem. Myślę, że to jedno z nowatorskich działań.

- A co w roku szkolnym? Jesteście w klasie maturalnej i będzie co raz mniej czasu. Czy mimo wszystko fani mogą liczyć nadal na bieżąco na dawkę informacji o Twisted?

Marta : Rozkręcamy się dopiero, więc na razie na naszym fan page'u widnieją bieżące informacje dotyczące serialu, aktorów, ale ciągle idziemy do przodu.

Juls: Oczywiście. W moich zakładkach jest specjalny folder o nazwie 'Twisted'. Staraym się informować na bierząco. Czerpiemy onformacje z twittera, instagramów, czasami tłymaczymy różne rzeczy. Wszystko jest pod kontrolą i tak pozostanie.

Marta : Oczywiście. Mamy już kilka innych adminek i na nie liczymy, ale my również postaramy się poświęcić kilka minut dla naszego ''dziecka''

- I ostatnie pytanie. Opiszcie w kliku zdaniach Twisted :)

Juls: Masz na myśli serial?

- Tak

Juls: Na początku nie byłam przekonana do fabuły, wydawał się mi oklepana i bez pomysłu, lecz później Marta zaraziła mnie tym serialem. Napisała żebym obejrzała pierwszy odcinek i zaproponowała założenie fanpega. Wkręciłam się w oglądanie i każdego tygodnia czekam na nowy odcinek. Uwielbiam to jak wykreowane są postacie. Podoba mi się, że są werbowani młodzi i niezbyt znani aktorzy, którzy mogą 'zabłysnąć'.

Marta: Naprawdę zakręcony serial. Jest w nim wszystko, co zawsze mnie przyciągało w serialach: intryga, tajemnica, przyjaźń, wątki miłosne. Poza tym Avan Jogia i jego rola głównego bohatera- Danny'ego doprowadza mnie do szału. Jest naprawdę świetny. Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli serialu

- Dzięki dziewczyny Trzymam kciuki za rozkręcenie strony i mam nadzieję, że tym wywiadem zachęcicie innych do oglądania Twisted

Marta: My również dziękujemy. Wywiad udzielony Tobie i Twojemu blogowi to miłe zaskoczenie. Powodzenia :)


Pierwszego polskiego fanpage'a o Twisted macie tutaj :
 
 
A jeśli znacie kogoś z kim warto przeprowadzić wywiad zapraszam:
wywiadyzwami@gmail.com oraz https://www.facebook.com/wywiadyzblogowiczami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz