piątek, 6 czerwca 2014

WYWIAD XVI: Faustyna Jarema


WYWIAD NR 16
Faustyna Jarema
na swoim blogu pisze o sobie :
14- latka ucząca się na swoich błędach. Kochająca fotografowanie i blogowanie. Wrażliwa, uczciwa. Dążąca do celu. Jej ulubionymi vlogerami są : wobecobiektywu , Weronika Załazińska oraz Ssarusska. Co w dzisiejszych czasach mają do zaoferowania 14latki ? Na pewno więcej niż myślicie ! Mam nadzieję, że tym wywiadem pokażę Wam, że nie każdy,dzisiejszy czternastolatek jest taki sam. 
- Opowiedz nam trochę o sobie. Masz 14 lat. W dzisiejszych czasach rzadko można znaleźć tak dojrzałą dziewczynę.

* Jestem zwykłą nastolatką, która zajmuje się fotografią jak i kilka lat wstecz graniem na różnorodnych instrumentach, a czemu porzuciłam? Mój kaprys, jestem osobą która sobie coś ubzdura musi to wykonać. Nie wiem czy mogę nazwać się dojrzałą osobą, bo do tego kręta i długa droga, jednak troszkę przeszłam w życiu i wiem jak to jest.

- Dlaczego przy zdjęciach skupiasz się na starych, zużytych przedmiotach?

* Stare rzeczy, przynajmniej mi dają do myślenia, lubię wspominać przeszłość i jak dla mnie takie przedmioty mają to coś w sobie, co mnie przyciąga i każe uchwycić ten moment.

- Co takiego 14-latka musiała przeżyć że już w takim wieku myśli o przemijaniu życia? 14 lat, to praktycznie jeszcze dzieciństwo

* Dość prywatne pytanie, chodzi to o rodzinę. Może nie tą najbliższą, a tą zaraz obok, wiele widziałam i wiem jacy ludzie są i co można się spodziewać.

- Inspirujesz się jakimiś stronami, gazetami czy to Twoje własne pomysły na zdjęcia ?

* Tak naprawdę nie inspiruję się gazetami czy różnorodnymi stronami, wychodzę z domu idę przed siebie i to co mnie napotka dokumentuje.

- Oprócz tego, że jesteś fotografką, jesteś również modelką. Kto robi Ci zdjęcia ?

* Nie mogę tak siebie nazwać, nigdy. Zdjęcia robię sama, statyw i już, czasem jakaś znajoma, ale to czasem tylko.

- Gdzie w tym wszystkim czas na jakąkolwiek zabawę? Jeszcze tyle jest przed Tobą, a twoje posty nie emanują energią, wręcz przeciwnie - pesymizmem

* Wiem, tak naprawdę jestem wesołą i szczęśliwą osobą, przy pisaniu jakoś przychodzą mi te złe chwile, które dają mi do myślenia. Pesymizm, może dlatego, że zdjęcia są ciemniejsze, pogłębione i sama nie używam żadnych emotikonów.

- Zasadnicze pytanie : Co skłoniło Cię do założenia bloga? To Twój pierwszy, czy miałaś już wcześniej?

* To mój pierwszy blog, co mnie skłoniło? Inne blogerki, tak to chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie. Moja kuzynka prowadziła, bloga już ponad rok, dla mnie to było marnowanie czasu, ale kiedy zaprosiła mnie na tinychat z jeszcze innymi dziewczynami, które pisały moje zdanie zmieniło się o 180 stopni. Jedyna nie posiadałam, tego cudeńka, tak rozmawiałam z nimi i coś mnie skłoniło do założenia.

- A co widzisz w wobecobiektywu, Weronice Załazińskiej czy Ssarussce ? Dlaczego to one są Twoimi ulubieńcami?

* Wobecobiektywu jest oryginalna, wypowiada się rzeczowa na dany temat, czasem ma dość duże poczucie humoru i to jest jej zaleta. Weronika Załzińska, wydaje mi się dość miłą osobą, która pomimo iż nie zna wielu ludzi ma z nimi tę więzy. A Ssarusska, to uwielbiam jej mowę, mogłabym ją słuchać i słuchać, ciekawie wypowiada się na różne kosmetyki jak i recenzje.

- A oprócz blogowania i zdjęć czym się interesujesz?

* Nie mam wyznaczonego, hobby czy zainteresowania. Zajmuję się tym co zabija czas, niespełna kilka lat temu nałogowo ćwiczyłam grę na gitarze.

- Życzę w takim razie sukcesów w blogowaniu i oczywiście więcej uśmiechu na co dzień ! Dziękuję za rozmowę :)

* Dziękuje,milutko :)


Faustynę i jej niesamowitą pasję możecie znaleźć na blogu pod adresem:

Z kim jeszcze wywiady ? Piszcie :) wywiadyzwami@gmail.com oraz https://www.facebook.com/wywiadyzblogowiczami

2 komentarze:

 1. Dziękowałam Ci za komentarz już u siebie, ale w sumie nie wiem, czy to zobaczysz, więc piszę jeszcze tu: dziękuję :) Niesamowicie miło mi się zrobiło, że ktoś przeczytał mój tekst.

  Fajny wywiad, też lubię Weronikę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mój komentarz sprawił Ci przyjemność :)

   Usuń