wtorek, 1 lipca 2014

WYWIAD XXI : Art You Ready


WYWIAD NR 21
Art You Ready
mogłoby się wydawać, że to kolejny, modowy blog. A jednak nie ! Blog ma 8 miesięcy, wielkie osiągnięcia, a autorka posiada ogromne doświadczenie w tym co robi. Tworząc blog Art You Ready chce realizować swoje pasje i dzielić się nimi. 

- Twój blog nie jest pierwszym, ani zapewne też nie ostatnim blogiem modowym. Co sprawa, że umiesz wybić się z pośród tak rozległego tłumu ?

* Mój blog jest przede wszystkim prawdziwy. Staram się dostarczyć czytelnikom interesujących dla nich treści związanych z modą. Z wykształcenia jestem wizażystą, stylistą i charakteryzatorem, dlatego też prowadzenie bloga o modzie przychodzi mi z łatwością. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej, także znam narzędzia dzięki, którym mogę dotrzeć do czytelników.

- Jesteś tylko i wyłącznie modelką, czy również charakteryzatorką i fotografką? Kto pomaga Ci przy prowadzeniu bloga?

* Fotomodeling nie jest mi obcy. Kiedyś zawodowo pracowałam, jako wizażysta, stylista i charakteryzator. Dziś wiedzę z zakresu wizażu oraz stylizacji wykorzystuję na blogu. W prowadzeniu bloga pomaga mi mój chłopak i wiele bardzo przychylnych mi osób.

- Ubrania kupujesz, czy przerabiasz je sama? Miałaś może okazję mieć na sobie coś, czego nikt inny nie miał, coś pierwszy raz, co dopiero wchodzi do sklepów?

* Ubrania kupuję oraz otrzymuję od zaprzyjaźnionych marek i młodych zdolnych projektantów. W modzie szukam rzeczy, które określają mój styl. Nie muszę mieć przedpremierowych rzeczy, aczkolwiek zdarzało się takie na sobie mieć

- Czy dzięki blogu miałaś okazję wziąć udział w jakimś ciekawym wydarzeniu? Czy blog daje Ci możliwości rozwoju ?

* Owszem, jestem zapraszana na różne wydarzenia związane z modą. Warto wspomnieć, że blog dopiero ma 8 miesięcy, a pojawiłam się w Fashion Weeku na zaproszenie Carlo Rossi, ostatnio występowałam u boku Ewy Chodakowskiej w programie Dzień Dobry TVN. 

- A jakie rady udzieliłabyś młodym, modowym blogerkom, które nie mają takiego doświadczenia jak Ty, są zwykłymi amatorkami. Na co najlepiej zwracać uwagę ?

* Przede wszystkim, aby wierzyły w siebie i swoje możliwości. Nie można się zniechęcać na samym początku blogowania. Jak w każdej dziedzinie życia są wzloty i upadki. Osoby, które dopiero zaczynają powinny przeczytać kilka poradników dotyczących blogowania, aby na wstępie nie popełniać rażących błędów. Znajomość narzędzi przez blogera oraz umiejętność budowania własnej marki jest nieodzownym elementem bycia blogerem.

- Często spotykasz się z krytycznymi opiniami, czy tzw. hejterami na swoim blogu ?

* Szczerze mówiąc sądziłam, że tych opinii negatywnych będzie znacznie więcej :) Z uśmiechem na ustach przyjmuję opinie w stylu jesteś za chuda albo masz za duże usta. Najważniejsze, że są czytelnicy, którym się podoba to, co robię. Dzięki ich przychylności, mój blog znalazł się w pierwszej 10-tce blogów o modzie w rankingu Blog Roku 2013 organizowanym przez Onet.

- Jak udaje Ci się pogodzić zarówno studia, inne obowiązki i blogową popularność? Ludzie czekają na Twoje posty.

* Pogodzenie pracy w agencji reklamowej ze studiami i blogowaniem jest wyzwaniem. Aczkolwiek przy dobrej organizacji można pogodzić przyjemne z pożytecznym. Teraz mam niewielką przerwę z blogowaniem z powodu sesji, ale na dniach wracam ze zdwojoną ilością postów już na nowej platformie.

- Łączysz świat prywatny z tym Internetowym ?

* Będąc autentycznym blogerem nie sposób żyć inaczej. Oczywiście blog to nie jest pamiętnik, ale w postach można wyczuć moją pozytywną energię, jaką mam na co dzień.

- Bardzo Ci dziękuję, że zgodziłaś się ze mną na wywiad. Życzę samych sukcesów zarówno na uczelni ( podczas sesji ) jak i na blogu :)

* Dziękuje bardzo, życzę również powodzenia i mnóstwo unikalnych użytkowników na blogu :)Chcecie dowiedzieć się więcej ?

Znasz kogoś kto warty jest naszej uwagi ? Kto osiągnął coś dzięki Internetu?
Jest oryginalny , niezwykły ? Pisz ! Czekam na propozycję !

6 komentarzy:

 1. Super wywiad! Tez kiedys jakis przeprowadze xd :)
  http://life-oluka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy blog ;))
  lubie czytać wywiady :p
  zapraszam
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna, skromna, ale znająca swoją wartość osóbka ;)

  OdpowiedzUsuń